Vergadering gemeenteraad: maandag 30 juni

Op maandag 30 juni 2025 vergadert de gemeenteraad om 20.00 uur in het gemeentehuis in Malden. LET OP: de datum van deze raadsvergadering was oorspronkelijk donderdag 26 juni, maar deze is verzet.

Agenda en stukken

De volledige agenda en de vergaderstukken vindt u op www.heumen.nl/vergaderkalender bij de datum van de vergadering.

Volgen van de vergadering

De vergadering vindt plaats in de Raadzaal van het gemeentehuis. U bent van harte welkom als toehoorder. Aanmelden is niet nodig. We verwachten dat deze vergadering druk bezocht wordt. Mogelijk kunt u hierdoor niet terecht in de raadzaal. Het is mogelijk om de vergadering op een scherm in de kerk te volgen. 

U kunt de vergadering ook live meeluisteren via www.heumen.nl/vergaderkalender. Selecteer in de kalender de datum van de raadsvergadering en klik vervolgens op de link naar de audio stream. Deze verschijnt kort voor de vergadering bovenin de webpagina. U kunt de vergadering hier later ook terugluisteren.

Inspreken

Het spreekrecht per vergadering duurt maximaal 30 minuten, waarbij elke inspreker 5 minuten spreektijd krijgt. Dit komt dus neer op 6 insprekers per vergadering. Voor deze raadsvergadering hebben wij reeds 6 aanmeldingen ontvangen en is er dus geen ruimte meer voor nieuwe aanmeldingen.