Terugblik op 4Daagse 2025

Wat een geweldige 4Daagse doorkomsten hebben wij gehad op donderdag (17 juli) en vrijdag 18 juli) door onze gemeente! De 107e editie van de Nijmeegse 4Daagse zit er weer op. Al onze dorpen werden bezocht door de wandelaars: er was overal een zeer goede sfeer en de weergoden waren ons over het algemeen goed gezind. Ook de militairen op Heumensoord zijn niet vergeten, want dit kamp staat op Heumens grondgebied!  

Op www.heumen.nl/4daagse staan fotocompilaties waarop te zien is hoe de doortochten op dag 3 en 4 in Heumen waren. Maar luister bijvoorbeeld ook naar de podcast van de 4daagse (vanaf de 12e minuut) waar gesproken wordt over het branden van een kaarsje in de kerk van Overasselt. 

Wandelaars: fantastisch gedaan, jullie hebben weer een knappe prestatie neergezet. Aanmoedigers: zonder jullie hadden de wandelaars het vast niet gered en was het niet zo’n feest geworden, bedankt. Verder zijn ook de feesten in onze gemeente goed bezocht.