Voortgang sportpark SV Juliana

De werkzaamheden aan het sportpark van SV Juliana verlopen volgens planning. Fase 1: de aanleg van kunstgrasveld 5 is afgerond.
Deze zomer start de aanleg van het natuurgrasveld. Tijdens de werkzaamheden overleggen we steeds met SV Juliana. Zo zorgen we ervoor dat trainingen en wedstrijden zoveel mogelijk door kunnen gaan.
De bouw van de nieuwe accommodatie staat gepland voor 2027. Dit jaar starten we met de aanbesteding, zodat we eind 2026 een aannemer kunnen kiezen. We liggen daarmee op schema om een aanvraag te doen voor de BOSA-subsidie (Stimulering bouw en onderhoud van sportaccommodaties) van het Rijk. Deze subsidie wordt door SV Juliana aangevraagd.
In 2027 en 2028 leggen we ook de andere velden en het parkeerterrein aan. Naar verwachting is het hele sportpark eind 2028 gereed.
